הכניסה לאתר מגיל 18 ומעלה

כניסה
אזהרה: מכיל אלכוהול - יש להימנע משתייה מופרזת
יש לאשר שהינך מעל גיל 18
  • מי אנחנו
  • מפת הכרמים
  • Limited Edition
  • Mediterranean
  • Single Vineyards
  • Vineyards
  • Mediterranean Vats
  • Ma'alya

יינות היוקרה של יקבי כרמל

גלו עוד

מי אנחנו

התפיסה הייננית של יינות יקבי כרמל בעולם הפרמיום מתבטאת היטב במילות השיר של אריק קלפטון:
LET IT GROW, LET IT GROW... LET IT BLOSSOM, LET IT FLOW. על פי תפיסה זאת, החלק החשוב ביותר בתהליך היינני הוא בחירת הכרמים.

הכרמים שבחרנו בקפידה ליינות CARMEL SIGNATURE, מקבלים טיפול מדויק ואיכותי, לאחר שהוכרו על ידי צוות המומחים שלנו כבעלי יכולת גבוהה לייצור יינות ברמת האיכות הנעלה ביותר. מרגע שנבחר הכרם תפקידנו כייננים וכורמים לשמור עליו ולטפח אותו על מנת שיניב את הענבים בעלי האיכויות הגבוהות ביותר שניתן. עלינו לעודד ולהעצים את האיכויות הייחודיות של הענבים, להוציא מהם את המיטב ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, באהבה, בהקפדה, ובמינימום התערבות. ביקב, תהליך הפקת היינות מוקפד מאוד, ומשלב בין הסטנדרטים הגבוהים ביותר בייצור היין תוך שמירה על זהות חלקות הכרם.

השנה נטענו כרמים רבים ונמשיך בכך גם בשנה הקרובה. הנטיעות הרבות מובילות אותנו לתובנות ולגילויים שונים לאורך כל הדרך. הכרמים פזורים במקומות ובגבהים שונים בארץ, על מנת לוודא נטיעה של סוגי זנים מגוונים שמקבלים את התנאים המיטביים לגידולם מבלי להתפשר על איכותם. עם בחירת הכרמים לא נבחרת רק הקרקע, אלא נבחרים גם האנשים. אנחנו מוודאים שהכורמים איתם אנחנו עובדים מחזיקים בתפיסת עולם דומה לתפיסה שלנו, יודעים לכוון את הכרם למקומות הנכונים ולתת לו את הפרשנות הנכונה.

אומרים שדברים טובים לוקחים הרבה זמן ואנחנו מאמינים בזה. בתהליך הכנת היינות אנחנו מקפידים על דיוק בפרטים הקטנים ונותנים לכל יין את הזמן שלו, אם זה במהלך הבשלת הכרמים, עת הבציר, זמן התסיסה במכלים, תקופת היישון או הרגע המושלם והחברה האידיאלית ליהנות ממנו.

עם יינות CARMEL SIGNATURE שווה לעצור לרגע את הזמן, לשתות לאט, ליהנות מהבשומת המגיעה לאף, להתענג על הטעמים המתפשטים בחך והחום שמחליק בגרון. את ההנאה כדאי לחלוק עם אנשים שידעו להוקיר את הרגע המיוחד ואת הרוגע והשלווה שהיין מסב לנו. והעיקר... למתוח את הרגע, עד הפעם הבאה. הסבלנות משתלמת ובגדול. עם יינות CARMEL SIGNATURE מבינים שיש רגעים ששווה לחכות בשבילם.

יפתח פרץ, יינן ראשי.

מפת הכרמים

1
בית גוברין
2
מבוא ביתר
3
עין קובי
4
ואדי מילק
5
בית זית
6
כפר דניאל
7
מגל
8
עמק איילון
9
קאיומי
10
יקינטון
11
עין זיתים
12
אדמון
13
כרם א'
14
תל מחפי

SINGLE VINEYARDS

SINGLE VINEYARDS, בתוך מפת הכרמים של יקבי כרמל, ישנם כרמים שבולטים בביצועיהם באופן מיוחד ומניבים באופן עקבי ענבים באיכות גבוהה. השילוב בין אזור הגידול, זני הענבים ואופן גידולם יוצר קסם, שמתבטא ביינות יוצאי דופן. הכרמים זוכים לטיפוח ייחודי ומעקב צמוד שתורם למימוש הפוטנציאל הגלום בהם. ביקב, תהליך הפקת היינות הוא תהליך מוקפד מאוד המשלב בין הסטנדרטים הגבוהים ביותר בייצור היין תוך שמירה על זהות חלקות הכרם ומתן דגש על אלגנטיות והרמוניה בין כל המרכיבים. מענבי האיכות של כרמים אלו מופקים יינות זניים, כל יין מכרם אחד בלבד, ואלו נקראים יינות SINGLE VINEYARDS.

ADMON · MALBEC SINGLE VINEYARDS מלבק נבצר בכרם אדמון, הנטוע על מדרון דרום מזרחי בגובה של 770 מטר מעל פני הים, באזור רמת דלתון שבגליל העליון. בכרם השתמשו בטכניקת זמירה חדשנית וייחודית שפותחה ביקבי כרמל, המאפשרת לכרמים להגיע לפסגת הפוטנציאל שלהם וליצירת יינות בוגרים, בשלים ועגולים. לאחר תסיסה והשריה על הקליפות, עבר היין להתבגרות בחביות עץ אלון צרפתי למשך 15 חודשים.

KAYOUMI · SHIRAZ SINGLE VINEYARDS שיראז זכה במהלך השנים בעיטורים רבים בארץ ובעולם. הענבים ליין זה נבצרו בכרם קאיומי הנטוע על מדרון דרום מזרחי בין מושב מירון לקדיתה, בגובה של כ-750 מטר מעל פני הים. האקלים קר במהלך כל השנה ומתאפיין ברוחות צפון מערביות ובשלג במרבית השנים. לאחר תסיסה והשריה על הקליפות, להשגת מיצוי טעמים וקבלת יין בעל מבנה אלגנטי, התבגר היין בחביות עץ אלון צרפתי במשך 15 חודשים.

TEL MACHFI · GEWURZTRAMINER SINGLE VINEYARDS גוורצטרמינר, יין קינוח מתוק, נבצר מכרם תל מחפי בבציר מאוחר, לא רחוק מעמק הבכא, בצפון מזרח רמת הגולן, בגובה של כ-1,000 מטר מעל פני הים. תנאי האקלים והלחות הייחודיים לאזור זה יצרו ענבים מתוקים במיוחד באופן טבעי, שנבחרו פרטנית ליצירת יין זה. הענבים נסחטו על אשכולותיהם, ולאחר מכן היין עבר תסיסה בטמפרטורה נמוכה על מנת לשמר את הבשומת הטבעית של הענבים.

SINGLE
VINEYARDS

SINGLE VINEYARDS OLD VINES, סדרת יינות המבוססים על גפנים בוגרות מכרמים יחידניים. הגפנים הבוגרות והפראיות, ניטעו לפני כארבעה עשורים וכפי שקורה לעיתים קרובות עם גפנים בוגרות, היבולים בכרם נמוכים אך איכותיים במיוחד. החלטת הכורם לתת לכרם לצמוח באופן טבעי, עם מינימום התערבות, יצרה סימביוזה ייחודית בין גפן, קרקע וכורם והביאה לאיזון יפה וייחודי של הפרי.

GUVRIN · PETITE SIRAH SINGLE VINEYARDS פטיט סירה נבצר מגפנים בוגרות בכרם גוברין, הנטוע בגובה של 280 מטר מעל פני הים, בשפלת יהודה. מדובר בכרם בוגר ופראי, שניטע לפני כארבעים שנים וצמח באופן טבעי עם מינימום התערבות, כדי לתת ביטוי מלא לפוטנציאל יוצא הדופן והטעמים הייחודיים הטמונים בענבי הכרם. היין תסס במכלי נירוסטה ולאחר מכן עבר להתבגרות בחביות למשך כשנה וחצי.

WADI MILEK · CARIGNAN SINGLE VINEYARDS קריניאן נבצר מגפנים בוגרות בכרם ואדי מילק מאזור זכרון יעקב. הכרם ניטע בשנת 1976, בגובה 30 מטר בלבד מעל פני הים. הקריניאן משגשג בתנאים ספרטניים, ובוואדי מתקיימים תנאי גידול ייחודיים המאפשרים לו להגיע לפסגת הפוטנציאל שלו. בשלות הכרמים מקנה ליין יכולת התיישנות מרשימה וטעמים סמיכים, עשירים, מאוזנים ובשלים. היין תסס במכלי נירוסטה ולאחר מכן עבר להתבגרות בחביות למשך כשנה וחצי.

GUVRIN · PETITE SIRAH SINGLE VINEYARDS פטיט סירה נבצר מגפנים בוגרות בכרם גוברין, הנטוע בגובה של 280 מטר מעל פני הים, בשפלת יהודה. מדובר בכרם בוגר ופראי, שניטע לפני כארבעים שנים וצמח באופן טבעי עם מינימום התערבות, כדי לתת ביטוי מלא לפוטנציאל יוצא הדופן והטעמים הייחודיים הטמונים בענבי הכרם. היין תסס במכלי נירוסטה ולאחר מכן עבר להתבגרות בחביות למשך כשנה וחצי.

SINGLE
VINEYARDS

SINGLE VINEYARDS CONCRETE PURENESS, יין המבוסס על ענבים מכרמים יחידניים שהתבגרו במכלי בטון ללא מגע עץ. על מנת לשמר את טוהר וטעמי הפרי, המתאפיינים בטעמים נקיים, צלולים, חדים ובהירים, בחרו יינני היקב לתת ליין להתבגר במכלי בטון המקבעים ומדגישים את איכויות הפרי, בשונה מחביות עץ, שהשפעתן על טעמי היין מודגשת יותר. החלטה זו התבררה כמוצדקת ביותר ומביאה לידי ביטוי מצוין את טעמי הפרי ותחושת הטוהר המתלווה אליו.

VINEYARDS

VINEYARDS, סדרת יינות המופקים מכרמים נבחרים וייחודיים הנטועים בתתי אזורי גידול היין האיכותיים והמיוחדים ביותר בישראל. הטרואר הייחודי של תתי האזורים שנבחרו מוסיף חותם איכות נוסף לסדרה. הכרמים מטופלים במקצוענות ובדייקנות, במסירות ובקפדנות, על מנת להפיק יינות באיכות הגבוהה ביותר המביאה לידי ביטוי ומייצגת נאמנה את האופי המיוחד של זן הענבים, תתי אזורי הגידול ואיכותם.

מתת אזור צפון הגולן הופקו היינות: גוורצטרמינר וסוביניון בלאן. הכרמים נטועים על רמה בגובה 850 מטר צפונית לצומת האמיר (ווסט) בצפון הגולן. האקלים קר מאד במהלך החורף עם שלג כמעט בכל שנה וטמפרטורות נמוכות בקיץ.

מתת אזור מרום הגליל הופקו היינות: שרדונה, קברנה סוביניון, שני (בלנד בורדו) וסירה מורוודר. הכרמים נטועים באזור גבוה וקר, בגבהים שבין 750 ל–850 מטר מעל פני הים ושלג במהלך החורף אינו נדיר. הטמפרטורה והלחות נמוכים יחסית במהלך הקיץ ומתאימים ביותר לגידול ענבי איכות.

MEDITERRANEAN VATS

MEDITERRANEAN VATS, סדרת יינות בסימן חדשנות המבוססת על סגנון ים תיכוני. היינות השונים בסדרה מגשימים חזון ניצול מיטבי של טרואר מקומי ומבוססים על זני ענבים המצטיינים באקלים הישראלי החם. הרכב הזנים הייחודי ודרך הכנת היינות מביאים ליינות רעננים, פירותיים, עשירים ועסיסיים, בדומה ליינות הים תיכוניים של דרום צרפת.

MA'ALYA

MA'ALYA (מעליא*) יין אדום מחוזק ומתוק בסגנון פורט, המופק במהדורה מוגבלת. מעליא מיוצר מענבים אדומים מאזור הרי ירושלים. היין עבר תסיסה חלקית כדי לשמור על מתיקות הענבים, חוזק בכהל משובח, הושרה על קליפותיו ולבסוף התבגר במשך שנה בחביות בנפח של 300 ליטר.

יינות כרמל סיגנצ'ר מגיעים עד אליכם

לחצו על אחת החנויות לרכישת יינות

חנויות יין

צרו קשר

שירות לקוחות: 1-800-270-700

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.